Šeštadienio vidurdienį, Baltijos jūros bangas papuošė gėlių žiedai. Tęsiant ilgametes tradicijas, dalyvaujant garbingiems svečiams vyko unikali – Negrįžusių iš jūros pagerbimo ceremonijoje. Pažymint Lietuvos kaip jūrinės valstybės tradicijas, pagerbiant tarnavusius ir tarnaujančius jūrai bei visus, kuriuos jūros bangos priglaudė amžiams, ceremonijoje dalyvavo ir JE LR Prezidentas Gitanas Nausėda.

Unikali negrįžusių iš jūros pagerbimo ceremonija, kurios metu į Baltijos jūrą iš laivų nuleidžiami gėlių vainikai, vyko antrąją Jūros šventės dieną. 30-ies laivų vilkstinę į jūrą vedė Lietuvos kariuomenės Karinių jūrų pajėgų „Vidar“ klasės štabo ir aprūpinimo laivas N42 „Jotvingis“. Ceremonijoje dalyvavo ir JE LR Prezidentas Gitanas Nausėda ir Pirmoji Ponia, Klaipėdos miesto meras Arvydas Vaitkus. Ceremonijoje dalyvavo ir AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas, Krašto apsaugos viceministras Žilvinas Tomkus, Lietuvos Respublikos susisiekimo ministras Marius Skuodis, Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys, Karinių oro pajėgų vadas pulkininkas Antanas Matutis, kito garbingi svečiai.

Galimybę pagerbti pasaulio vandenyse žuvusius jūrininkus turėjo ir miestiečiai – Klaipėdos mažųjų laivų asociacijos „Pajūrio laivai“ nariai žmones su gėlės žiedu plukdė nemokamai.