default

Rytoj, gruodžio 2-ąją, Klaipėda tūkstančiais švieselių įžiebs centrinę miesto eglę, kurios viršūnėje nušvis ir simbolinė gerumo žvaigždė. Kartu su žinomais Lietuvos atlikėjais – Roku Yan, Linu Švirinu, grupe „Baltos varnos“, Roku Kašėta, Jausme, Evelina Šimelione ir Kalėdų Seneliu, Klaipėda pradės gražių ir prasmingų žiemos švenčių laukimą. Šventinį vakarą vainikuos banguojanti varpelių jūra, kurią sukurti kviečiami maži ir dideli renginio svečiai. Įžiebimo renginys bus verčiamas ir į gestų kalbą.

Jauki Klaipėdos eglutės įžiebimo šventė „Žiemos tiltai“ gruodžio 2-ąją, 17 val. visus susirinkusius įkvėps gražiausių kalėdinių garsų skambesiu. Eglutės įžiebimo renginys, tai preliudija į stebuklingą Kalėdų laukimo laiką.

Įžiebimo šventę savo muzikinėmis dovanomis papuoš – grupė „Baltos varnos“, Rokas Kašėta, Linas Švirinas, Jausmė, Evelina Šimelionė ir kiek anksčiau į Klaipėdą užsuksiantis Kalėdų Senelis. Šventinį vakarą susirinkusių lauks net dvi muzikinės premjeros –  vieno populiariausio jaunosios kartos atlikėjo – Roko Yan premjerinis kūrinys „Žiemos daina“ ir atlikėjos Jausmės specialiai šiai progai sukurtas kūrinys „Kalėdinė meilės daina“.

Renginio organizatoriai ragina visus – didelius ir mažus, gruodžio 2-ąją ateisiančius į Teatro aikštę, su savimi pasiimti ir asmeninius varpelius, kurių dėka Klaipėdos eglutė įsižiebtų tikroje skambančių varpelių jūroje.

Kartu su eglute nušvis ir lauktas kalėdinis Teatro aikštės akcentas – apvali ledo čiuožykla, virš kurios – stebuklingas dangus, sudarytas iš 6000 metrų lempučių.

VšĮ Klaipėdos šventės kviečia į Teatro aikštę gruodžio 2-ąją, 17 val. gyvai stebėti įžiebimo renginį  „Žiemos tiltai“. Tiesiogiai renginį bus galima stebėti paskyroje @Klaipedossventes

Įžiebimo renginys bus verčiamas ir į gestų kalbą.