KALĖDINĖ NAUJAMETINĖ PREKYBA

INFORMACIJA NORINTIEMS PREKIAUTI IŠ (NUO) LAIKINŲ PREKYBOS ĮRENGINIŲ 2021 METŲ KALĖDŲ EGLUTĖS ĮŽIEBIMO ŠVENTĖJE

Norinčiųjų prekiauti iš (nuo) laikinų prekybos įrenginių Kalėdų eglutės įžiebimo šventėje, kuri organizuojama 2021 m. gruodžio 4 d., prašymai prekybai priimami nuo 2021 m. lapkričio 9 d.

Prekybos vieta: Turgaus g. prie Teatro aikštės
Prekybos trukmė: 2021 m. gruodžio 4 d. Numatomas darbo laikas: nuo 12.00 val. iki 22.00 val.

Reikalavimai prekybinei įrangai – baltos palapinės, originaliai ir tvarkingai įrengti prekybos stendai ar prekystaliai, tvarkingos asortimentą ir produkciją pristatančios iškabos.

Mokestis: 45,00 Eur

Norintieji prekiauti šventėje Organizatoriui pateikia užpildytą ir pasirašytą paraišką.

„PARAIŠKA PREKYBAI“ su reikalaujamų dokumentų kopijomis elektroniniu paštu: prekyba@jurossvente.lt
Žodinė informacija teikiama: (8 46) 400 302; mob. 8 616 03 317

KALĖDINĖS PREKYBOS ORGANIZAVIMO TVARKOS APRAŠAS 

 

Viešoji įstaiga „Klaipėdos šventės“ – ilgamečiai Klaipėdos kalėdinių renginių organizatoriai. Kiekvienais metais kalėdinių renginių ciklas pradedamas gruodžio pradžioje įžiebiant miesto Kalėdų eglę ir baigiamas kartu su Trijų Karalių švente. Kalėdiniai renginiai sutelkia miesto bendruomenę, skatina gerumui ir atjautai.

 

Kalėdinė eglė

Lietuvos didmiesčių eglių varžytuvėse stabilų kursą laikanti Klaipėda pirmenybę teikia tikrai, mišku kvepiančiai ir vaikystės Kalėdas primenančiai eglutei. 2021-ųjų metų kalėdinių-naujametinių renginių ciklas išsaugos šį, nuo 2016-ųjų metų laikomą kursą, tačiau pateiks naują Kalėdų eglutės interpretaciją.

 

Renginiai

VšĮ „Klaipėdos šventės“ jau aštuntus metus kuria klaipėdiečių bendryste grįstą gruodį, kviesdami klaipėdiečius būti kūrėjais bei ambasadoriais. Neabejojame, kad 2021-ųjų Kalėdos į miestą ateis jaukios, šviesios ir baltos.